Marian Constantinescu: „Vicecampioana României tragea de timp cu noi din minutul 75”

369

Marian Constantinescu
Atacantul Concordiei Chiajna, Marian Constantinescu, a comentat pentru Dolce Sport înfrângerea din deplsare cu ASA Târgu Mureș, scor 1-0.

„E supărare. Trebuie să fim puternici și să dăm dovadă de caracter. E supărare și pentru că l-am pierdut pe Buleică. Sperăm să nu fie gravă accidentarea lui și următoarea victorie să i-o dedicăm lui.
Am întâlnit vicecampioana României, o echipă cu jucători pe care îi auzeam în minutul 75 când spuneau să tragă de timp, jucau cu minge lungă. E important că le e teamă de Concordia și înseamnă că putem mai mult. Jocul de azi ne dă încredere și speranță.
Nu putem fi mulțumiți cu startul de campionat. Avem doar un singur punct după trei etape”
, a spus Marian Constantinescu pentru Dolce Sport.